0503948051-12-S8-D
Molex
Product No:
0503948051-12-S8-D
Description:
12" PRE-CRIMP 3048 SLATE
User Guide
Mfr Molex
Color Slate
Length 12.0" (304.8mm)
Series Milli-Grid 50394
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG