
Delta Electronics
Product No:
05DKAG5
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
LINE FILTER 115/250VAC 5A CHAS
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
10.0605
10.0605
10
7.80995
78.0995
25
7.43812
185.953
50
7.00055
350.0275
100
6.344195
634.4195
250
6.125448
1531.362
500
5.906682
2953.341
1000
5.687916
5687.916
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Delta Electronics |
| Series | DK |
| Current | 5 A |
| Package | Box |
| Inductance | 2.7mH |
| Filter Type | Single Phase |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CSA, UR, VDE |
| Termination Style | Quick Connect |
| Voltage - Rated AC | 115V, 250V |
| Voltage - Rated DC | - |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |