0603N131J500CT
Walsin Technology Corporation
Product No:
0603N131J500CT
Description:
CAP CER 130PF 50V C0G/NP0 0603
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 17810
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Features -
Tolerance ±5%
Lead Style -
Capacitance 130 pF
Product Status Active
Thickness (Max) 0.034" (0.87mm)
Voltage - Rated 50V
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C