0845240004-04-A9-D
Molex
Product No:
0845240004-04-A9-D
Manufacturer:
Molex
Description:
4" PRE-CRIMP A1857/19 ORANGE
User Guide
Mfr Molex
Color Orange
Length 4.00" (101.60mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG