0845240004-04-R7-D
Molex
Product No:
0845240004-04-R7-D
Description:
4" PRE-CRIMP A1858/19 RED
User Guide
Mfr Molex
Color Red
Length 4.00" (101.60mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 16 AWG