0845240004-04-V9
Molex
Product No:
0845240004-04-V9
Description:
4" PRE-CRIMP A1857/19 VIOLET
User Guide
Mfr Molex
Color Violet
Length 4.00" (101.60mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG