0845240004-10-B7-D
Molex
Product No:
0845240004-10-B7-D
Description:
10" PRE-CRIMP A1858/19 BLACK
User Guide
Mfr Molex
Color Black
Length 10.0" (254.0mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 16 AWG