0845240004-10-L9
Molex
Product No:
0845240004-10-L9
Manufacturer:
Molex
Description:
10" PRE-CRIMP A1857/19 BLUE
User Guide
Mfr Molex
Color Blue
Length 10.0" (254.0mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG