0845240004-11-A9
Molex
Product No:
0845240004-11-A9
Description:
11" PRE-CRIMP A1857/19 ORANGE
User Guide
Mfr Molex
Color Orange
Length 11.0" (279.4mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG