0845240004-11-Y9-D
Molex
Product No:
0845240004-11-Y9-D
Description:
11" PRE-CRIMP A1857/19 YELLOW
User Guide
Mfr Molex
Color Yellow
Length 11.0" (279.4mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG