0845240004-18-B7
Molex
Product No:
0845240004-18-B7
Description:
18" PRE-CRIMP A1858/19 BLACK
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 180
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 10
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Molex
Color Black
Length 18.0" (457.2mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 16 AWG