0845240004-18-G7-D
Molex
Product No:
0845240004-18-G7-D
Description:
18" PRE-CRIMP A1858/19 GREEN
User Guide
Mfr Molex
Color Green
Length 18.0" (457.2mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 16 AWG