0845240004-18-S9-D
Molex
Product No:
0845240004-18-S9-D
Description:
18" PRE-CRIMP A1857/19 SLATE
User Guide
Mfr Molex
Color Slate
Length 18.0" (457.2mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG