0845240014-04-B9
Molex
Product No:
0845240014-04-B9
Description:
4" PRE-CRIMP A1857/19 BLACK
User Guide
Mfr Molex
Color Black
Length 4.00" (101.60mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG