0845240014-10-V9
Molex
Product No:
0845240014-10-V9
Description:
10" PRE-CRIMP A1857/19 VIOLET
User Guide
Mfr Molex
Color Violet
Length 10.0" (254.0mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG