0845240014-11-A7-D
Molex
Product No:
0845240014-11-A7-D
Manufacturer:
Molex
Description:
11" PRE-CRIMP A1858/19 ORANGE
User Guide
Mfr Molex
Color Orange
Length 11.0" (279.4mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 16 AWG