0845240014-12-N9
Molex
Product No:
0845240014-12-N9
Description:
12" PRE-CRIMP A1857/19 BROWN
User Guide
Mfr Molex
Color Brown
Length 12.0" (304.8mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG