0845240014-12-R7-D
Molex
Product No:
0845240014-12-R7-D
Description:
12" PRE-CRIMP A1858/19 RED
User Guide
Mfr Molex
Color Red
Length 12.0" (304.8mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 16 AWG