0845240014-18-L9
Molex
Product No:
0845240014-18-L9
Description:
18" PRE-CRIMP A1857/19 BLUE
User Guide
Mfr Molex
Color Blue
Length 18.0" (457.2mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG