0845240014-18-R9
Molex
Product No:
0845240014-18-R9
Description:
18" PRE-CRIMP A1857/19 RED
User Guide
Mfr Molex
Color Red
Length 18.0" (457.2mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG