0845250009-05-A9-D
Molex
Product No:
0845250009-05-A9-D
Description:
5" PRE-CRIMP A1857/19 ORANGE
User Guide
Mfr Molex
Color Orange
Length 5.00" (127.00mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG