0845250009-05-B7-D
Molex
Product No:
0845250009-05-B7-D
Description:
5" PRE-CRIMP A1858/19 BLACK
User Guide
Mfr Molex
Color Black
Length 5.00" (127.00mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 16 AWG