0845250009-05-R9-D
Molex
Product No:
0845250009-05-R9-D
Description:
5" PRE-CRIMP A1857/19 RED
User Guide
Mfr Molex
Color Red
Length 5.00" (127.00mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG