0845250009-10-A7
Molex
Product No:
0845250009-10-A7
Description:
10" PRE-CRIMP A1858/19 ORANGE
User Guide
Mfr Molex
Color Orange
Length 10.0" (254.0mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 16 AWG