0845250009-11-L7
Molex
Product No:
0845250009-11-L7
Manufacturer:
Molex
Description:
11" PRE-CRIMP A1858/19 BLUE
User Guide
Mfr Molex
Color Blue
Length 11.0" (279.4mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 16 AWG