0845250009-11-R7
Molex
Product No:
0845250009-11-R7
Description:
11" PRE-CRIMP A1858/19 RED
User Guide
Mfr Molex
Color Red
Length 11.0" (279.4mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 16 AWG