0845250009-12-W9-D
Molex
Product No:
0845250009-12-W9-D
Description:
12" PRE-CRIMP A1857/19 WHITE
User Guide
Mfr Molex
Color White
Length 12.0" (304.8mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG