0845250032-05-L7-D
Molex
Product No:
0845250032-05-L7-D
Description:
5" PRE-CRIMP A1858/19 BLUE
User Guide
Mfr Molex
Color Blue
Length 5.00" (127.00mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 16 AWG