0845250032-10-L9-D
Molex
Product No:
0845250032-10-L9-D
Description:
10" PRE-CRIMP A1857/19 BLUE
User Guide
Mfr Molex
Color Blue
Length 10.0" (254.0mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG