0845250032-10-R9-D
Molex
Product No:
0845250032-10-R9-D
Description:
10" PRE-CRIMP A1857/19 RED
User Guide
Mfr Molex
Color Red
Length 10.0" (254.0mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG