0845250032-11-S7-D
Molex
Product No:
0845250032-11-S7-D
Description:
11" PRE-CRIMP A1858/19 SLATE
User Guide
Mfr Molex
Color Slate
Length 11.0" (279.4mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 16 AWG