0845250032-12-B9
Molex
Product No:
0845250032-12-B9
Description:
12" PRE-CRIMP A1857/19 BLACK
User Guide
Mfr Molex
Color Black
Length 12.0" (304.8mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG