0845250032-12-L7-D
Molex
Product No:
0845250032-12-L7-D
Description:
12" PRE-CRIMP A1858/19 BLUE
User Guide
Mfr Molex
Color Blue
Length 12.0" (304.8mm)
Series ML-XT, XRC
Package Bulk
Wire Gauge 16 AWG