
Amphenol RF
Product No:
095-700-38-012
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY SMB PLUG TO PLUG 12"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
24.0825
24.0825
10
21.0881
210.881
25
20.17686
504.4215
50
19.52611
976.3055
100
18.87517
1887.517
250
17.833818
4458.4545
500
17.313104
8656.552
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | Black |
| Style | SMB to SMB |
| Length | 12.00" (304.80mm) |
| Series | SMB |
| Package | Bag |
| Features | - |
| Cable Type | RG-58 |
| 1st Connector | SMB Plug |
| 2nd Connector | SMB Plug |
| Product Status | Active |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| 1st Contact Gender | Female |
| 2nd Contact Gender | Female |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | 095-700 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |