
Amphenol RF
Product No:
095-700-38-024
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY SMB PLUG TO PLUG 24"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
26.182
26.182
10
22.93015
229.3015
25
21.93968
548.492
50
21.23174
1061.587
100
20.524085
2052.4085
250
19.391704
4847.926
500
18.825523
9412.7615
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | Black |
| Style | SMB to SMB |
| Length | 24.00" (609.60mm) |
| Series | SMB |
| Package | Bag |
| Features | - |
| Cable Type | RG-58 |
| 1st Connector | SMB Plug |
| 2nd Connector | SMB Plug |
| Product Status | Active |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| 1st Contact Gender | Female |
| 2nd Contact Gender | Female |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | 095-700 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |