
Amphenol RF
Product No:
095-700-38-M100
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY SMB PLUG TO PLUG 3.3'
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
26.0205
26.0205
10
22.7848
227.848
25
21.80022
545.0055
50
21.09722
1054.861
100
20.39384
2039.384
250
19.268698
4817.1745
500
18.706108
9353.054
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | Black |
| Style | SMB to SMB |
| Length | 39.4" (1.0m) 3.3' |
| Series | SMB |
| Package | Bag |
| Features | - |
| Cable Type | RG-58 |
| 1st Connector | SMB Plug |
| 2nd Connector | SMB Plug |
| Product Status | Active |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| 1st Contact Gender | Female |
| 2nd Contact Gender | Female |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | 095-700 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |