
Amphenol RF
Product No:
095-850-130-012
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY BNC-HDBNC PLUG-PLUG 12"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
23.294
23.294
10
20.39555
203.9555
25
19.51452
487.863
50
18.88505
944.2525
100
18.25558
1825.558
250
17.248352
4312.088
500
16.744738
8372.369
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | Black |
| Style | BNC to HD-BNC |
| Length | 12.00" (304.80mm) |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Features | Shielded |
| Cable Type | Belden 1855A |
| 1st Connector | BNC Plug |
| 2nd Connector | HD-BNC Plug |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 3 GHz |
| Overall Impedance | 75 Ohms |
| 1st Contact Gender | Male |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | 095-850 |
| Operating Temperature | -30°C ~ 75°C |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |