
Amphenol RF
Product No:
095-850-130-036
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY BNC-HDBNC PLUG-PLUG 36"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
21.2515
21.2515
10
18.6105
186.105
25
17.80604
445.151
50
17.23167
861.5835
100
16.6573
1665.73
250
15.73827
3934.5675
500
15.278774
7639.387
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | Black |
| Style | BNC to HD-BNC |
| Length | 36.00" (914.40mm) |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Features | Shielded |
| Cable Type | Belden 1855A |
| 1st Connector | BNC Plug |
| 2nd Connector | HD-BNC Plug |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 3 GHz |
| Overall Impedance | 75 Ohms |
| 1st Contact Gender | Male |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | 095-850 |
| Operating Temperature | -30°C ~ 75°C |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |