
Amphenol RF
Product No:
095-850-162-036
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY BNC-HDBNC PLUG-PLUG 36"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
24.263
24.263
10
21.2496
212.496
25
20.33152
508.288
50
19.67564
983.782
100
19.019855
1901.9855
250
17.970466
4492.6165
500
17.445781
8722.8905
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | Black |
| Style | BNC to HD-BNC |
| Length | 36.00" (914.40mm) |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Features | Shielded |
| Cable Type | Belden 1505A |
| 1st Connector | BNC Plug |
| 2nd Connector | HD-BNC Plug |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 3 GHz |
| Overall Impedance | 75 Ohms |
| 1st Contact Gender | Male |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | 095-850 |
| Operating Temperature | - |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |