
Amphenol RF
Product No:
095-850-164-012
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 12"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
15.447
15.447
10
13.69045
136.9045
25
13.16358
329.0895
50
12.63709
631.8545
100
11.934945
1193.4945
250
10.881908
2720.477
500
10.179839
5089.9195
1000
9.33736
9337.36
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | Black |
| Style | BNC to BNC |
| Length | 12.00" (304.80mm) |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Features | Shielded |
| Cable Type | Belden 1855A |
| 1st Connector | BNC Plug |
| 2nd Connector | BNC Plug |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Overall Impedance | 75 Ohms |
| 1st Contact Gender | Male |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | 095-850 |
| Operating Temperature | - |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |