
Amphenol RF
Product No:
095-850-164M025
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 9.843"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
17.6415
17.6415
10
15.28645
152.8645
25
14.48826
362.2065
50
14.27812
713.906
100
12.598425
1259.8425
250
11.75853
2939.6325
500
11.506552
5753.276
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | Black |
| Style | BNC to BNC |
| Length | 9.843" (250.00mm) |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Features | Shielded |
| Cable Type | Belden 1855A |
| 1st Connector | BNC Plug |
| 2nd Connector | BNC Plug |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Overall Impedance | 75 Ohms |
| 1st Contact Gender | Male |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | 095-850 |
| Operating Temperature | - |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |