
Amphenol RF
Product No:
095-850-266M025
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 9.843"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
19.494
19.494
10
17.06865
170.6865
25
16.33126
408.2815
50
15.80439
790.2195
100
15.277615
1527.7615
250
14.434718
3608.6795
500
14.013279
7006.6395
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | Copper |
| Style | BNC to BNC |
| Length | 9.843" (250.00mm) |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Features | Shielded |
| Cable Type | RG-316 |
| 1st Connector | BNC Plug |
| 2nd Connector | BNC Plug, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| 1st Contact Gender | Male |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | 095-850 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 165°C |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |