
Amphenol RF
Product No:
095-850-269M200
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY BNC JACK TO PLUG 6.6'
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
23.1515
23.1515
10
20.2768
202.768
25
19.40052
485.013
50
18.77466
938.733
100
18.148705
1814.8705
250
17.147424
4286.856
500
16.646793
8323.3965
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | Black |
| Style | BNC to BNC |
| Length | 78.7" (2.0m) 6.6' |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Features | Shielded |
| Cable Type | RG-58 |
| 1st Connector | BNC Jack |
| 2nd Connector | BNC Plug |
| Product Status | Active |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| 1st Contact Gender | Female |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | 095-850 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |