
Amphenol RF
Product No:
095-850-272-012
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY TNC PLUG TO PLUG 12"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
16.587
16.587
10
14.37825
143.7825
25
13.62794
340.6985
50
13.43034
671.517
100
11.8503
1185.03
250
11.06028
2765.07
500
10.823274
5411.637
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | - |
| Style | TNC to TNC |
| Length | 12.00" (304.80mm) |
| Series | TNC |
| Package | Bag |
| Features | - |
| Cable Type | RG-174 |
| 1st Connector | TNC Plug |
| 2nd Connector | TNC Plug |
| Product Status | Active |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| 1st Contact Gender | Male |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | 095-850 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |