
Amphenol RF
Product No:
095-850-272M050
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY TNC PLUG TO PLUG 19.69"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
16.8815
16.8815
10
14.63285
146.3285
25
13.86886
346.7215
50
13.66784
683.392
100
12.059775
1205.9775
250
11.25579
2813.9475
500
11.014604
5507.302
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | - |
| Style | TNC to TNC |
| Length | 19.69" (500.00mm) |
| Series | TNC |
| Package | Bag |
| Features | - |
| Cable Type | RG-174 |
| 1st Connector | TNC Plug |
| 2nd Connector | TNC Plug |
| Product Status | Active |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| 1st Contact Gender | Male |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | 095-850 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |