
Amphenol RF
Product No:
095-850-274-024
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY TNC PLUG TO PLUG 24"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
14.212
14.212
10
12.59415
125.9415
25
12.10984
302.746
50
11.62534
581.267
100
10.97953
1097.953
250
10.010758
2502.6895
500
9.36491
4682.455
1000
8.589872
8589.872
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | - |
| Style | TNC to TNC |
| Length | 24.00" (609.60mm) |
| Series | TNC |
| Package | Bag |
| Features | - |
| Cable Type | RG-58 |
| 1st Connector | TNC Plug |
| 2nd Connector | TNC Plug |
| Product Status | Active |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| 1st Contact Gender | Male |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | 095-850 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |