
Amphenol RF
Product No:
095-850-276-012
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY TNC PLUG TO PLUG 12"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
20.254
20.254
10
17.55505
175.5505
25
16.63906
415.9765
50
16.39795
819.8975
100
14.46869
1446.869
250
13.504136
3376.034
500
13.214785
6607.3925
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | - |
| Style | TNC to TNC |
| Length | 12.00" (304.80mm) |
| Series | TNC |
| Package | Bag |
| Features | - |
| Cable Type | LMR 195 |
| 1st Connector | TNC Plug |
| 2nd Connector | TNC Plug |
| Product Status | Active |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| 1st Contact Gender | Male |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | 095-850 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |