
Amphenol RF
Product No:
095-850-277M050
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 19.69"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
19.038
19.038
10
16.6725
166.725
25
15.95164
398.791
50
15.43712
771.856
100
14.922505
1492.2505
250
14.099216
3524.804
500
13.687581
6843.7905
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | Black |
| Style | BNC to BNC |
| Length | 19.69" (500.00mm) |
| Series | BNC |
| Package | Bag |
| Features | - |
| Cable Type | LMR 195 |
| 1st Connector | BNC Plug |
| 2nd Connector | BNC Plug |
| Product Status | Active |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 3 GHz |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| 1st Contact Gender | Male |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | 095-850 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |