
Amphenol RF
Product No:
095-850-278M050
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 19.69"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
18.7055
18.7055
10
16.3818
163.818
25
15.67386
391.8465
50
15.16827
758.4135
100
14.662775
1466.2775
250
13.853774
3463.4435
500
13.449283
6724.6415
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | Black |
| Style | BNC to BNC |
| Length | 19.69" (500.00mm) |
| Series | BNC |
| Package | Bag |
| Features | - |
| Cable Type | LMR 240 |
| 1st Connector | BNC Plug |
| 2nd Connector | BNC Plug |
| Product Status | Active |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 3 GHz |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| 1st Contact Gender | Male |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | 095-850 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |