
Amphenol RF
Product No:
095-902-462-003
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CBL ASSY SMA JACK 3"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
19.893
19.893
10
17.42205
174.2205
25
16.66946
416.7365
50
16.13157
806.5785
100
15.59387
1559.387
250
14.733512
3683.378
500
14.303352
7151.676
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Amphenol RF |
| Color | Gray |
| Style | SMA to Cable |
| Length | 3.000" (76.20mm) |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Features | Shielded |
| Cable Type | Micro Coaxial |
| 1st Connector | SMA Jack |
| 2nd Connector | Cable (Round) |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 18 GHz |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| 1st Contact Gender | Female |
| 2nd Contact Gender | - |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | 095-902 |
| Operating Temperature | -20°C ~ 75°C |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | - |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |